OTROŠKI PEVSKI ZBOR

MARJETKE - vaje imamo ob sobotaj ob 18.00 v župnišču v pevski sobi.

NEKOČ

V otroškem zborčku Marjetke prepevamo že od septembra 1999. Začeli smo na pobudo takratnega župnika. Prva zborovodkinja je bila Katarina Kuhar, Katja Ložar pa nas je spremljala s klavirjem in orglami. Na začetku, z malo izkušnjami a odličnimi idejami in veliko pozitivne energije sta pritegnili petindvajset do petintrideset pevk in pevcev. Redno smo peli pri nedeljskem bogoslužju, nastopali na dekanijskih srečanjih pevskih zborov in prepevali tudi v Postojnski jami ob živih jaslicah.

Kasneje je za eno leto Marjetke prevzela gospa Bernarda Ložar, za njo pa gospa Helena Kosem Kotar, prof.

V šolskem letu 2011/2012 sta zborček vodili Ana in Katja Jurca, na orglah in klavirju pa je spremljala Anja Lončar. Večkrat je s kitaro priskočil na pomoč Damjan Pančur.

Od leta 2022 zborček vodita Mirjam in Pija Kotar, ki vabita vse nove pevce in pevce, da pridejo na vaje, ki so ob sobotah ob 18h v župnišču.

Želimo si, da bi bila nedeljska bogoslužja z našim sodelovanjem še lepša.